Společnost

Budete zářit jako sluníčko

Každá žena má své vybrané a oblíbené barvy, které ráda nosí. Mezi základní rozhodně patří černá a bílá, ale mezi další oblíbené patří pastelové barvy. Ještě nemáte žlutou ve svém šatníku? Pak zvolte decentní styl, který se hodí ke všemu. Jako ladný doplněk jistě skvěle poslouží žlutá kabelka. Ta se skvěle hodí do města na nákupy, na procházku v parku nebo na klasické nošení do práce. Výstřední doplněk, který dle libosti sladíte i do bláznivějších prvků s vaším šatníkem, ale také je to zároveň decentní forma klasické barvy, kterou velice moderně a stylově můžete doladit k balerínám, botám na podpatku či na klínku, nebo v zimě ke kozačkám.
1
v Žlutá barva je neustále v módě. Teplá a krásná barva, díky které budete i vy vyčnívat z řady. Zářit jako sluníčko není na škodu. Jistě si tím samy zlepšíte svůj den. Kdo by nechtěl mít dobrou náladu už od samého rána? Tato barva má totiž příznivé účinky na naše podvědomí. Zlepšuje a povzbuzuje naši náladu a díky tomu se budete cítit dobře a spokojená. Zajímavostí může být fakt, že je považována za znak moudrosti a inteligence.
2

Chcete lépe navázat kontakt s lidmi?

Pak vyzkoušejte právě tuto veselou barvu. Skvěle ji sladíte v horkých letních dnech s kratšími šatičkami, nebo s lodičkami, pokud potřebujete vypadat fit a elegantně do práce v kanceláři. Není však pouhým sezónním hitem, ale lze ji skvěle kombinovat i na podzim, kdy se všechno zbarví do červena a oranžova, takže se k těmto pronikavým podtónům jasná barva ve formě tohoto světlejšího odstínu skvěle hodí. Budete vypadat sladěně a originálně. Podporuje také navázání nového kontaktu s lidmi, kteří na vás budou otevřenější a příjemnější, protože je tato barva bude pozitivně ovlivňovat.3
v Kabelku si můžete zvolit pro zvláštní příležitost i na běžné klasické nošení. Půvabná barva následně zaručí, že i vy samotná budete vypadat velice optimisticky a také sebevědomě. Některé druhy jsou praktické a dají se nosit běžně, tak nepropásněte tuto skvělou možnost koupit si originální kousek, který se skvěle bude hodit k vašemu šatníku.