Zboží

Parádní akce

Občas se každý potřebuje odreagovat, a vždy je k tomu vhodný jiný způsob. Vy byste chtěli relaxovat u nějaké opravdu dobré hry, která by vás chytila a takříkajíc nepustila? A co takhle zkusit fotbal? Připadá vám to obyčejné a neoriginální? Pak vám rádi ukážeme, že je to trochu jinak. Je tu fantasy liga fotbal, kterou si můžete v Daily Fantasy Sports vyzkoušet kdykoli vás napadne.

míček

A co je vlastně k dispozici? Určitě se můžete těšit na fantasy Premier League, ale mimoto jsou tady také Liga mistrů, Evropská liga, La Liga či ePojištění.cz liga. Pokud byste chtěli okusit také severské soutěže, nemusíte chodit daleko, stačí kliknout o kousek vedle, kde najdete nejen severské soutěže, ale také zámořskou MLS. Máte z čeho vybírat a je zde k dispozici mnoho turnajů, kterých se můžete účastnit. Tak co na to říkáte, ještě myslíte, že to nebude dost dobré? Hraje proti jednotlivcům i proti větší skupině soupeřů, nastavte si laťku tak, jak vám to bude vyhovovat a jak budete mít zrovna náladu.

Zkuste to také

Je tu jedna specialita, Daily Fantasy Sports vám totiž nabízí unikátní zážitek nejen ze hry, ale také z adrenalinu, protože můžete virtuální realitu o reálné peníze, a to třeba denně. Ať se přihlásíte kdykoli, můžete se těšit na perfektní zápas! Neustále je tu oč se zajímat, můžete se poměřit s ostatními soupeři a vylepšovat svou techniku k dokonalosti. Ukažte, jak zvládáte analýzu, jaké máte sportovní znalosti a taktické schopnosti.

fotbalisté

Můžete také zapojit třeba nějakého kamaráda a můžete hrát proti sobě, nebo společně proti ostatním hráčům a postupně se zlepšovat. A když se pak vytrénujete, můžete se těšit na slušné částky, protože to, co se tu dá vyhrát, rozhodně není jen pár korun. Proč hrát jinde, když tady máte optimální podmínky a zábavy dostatek pro každý den? U nás budete určitě spokojeni.