Služby

100% hypotéka je ideálním řešením, jak se dostat z finančních nesnází

puzzle, peníze, domek

Jste v nepříjemné situaci a nikdo vám nechce už půjčit peníze, i přestože máte nemovitost, kterou byste mohli ručit? Potom už déle neváhejte a rychle kontaktujte naši společnost. Specializujeme se právě na tyto případy, kdy banky už nechtějí půjčit žádný finanční obnos. My vám peníze můžeme poskytnout a vy si můžete určit, po jakou dobu budete splácet, zda rok nebo až po dobu 30 let.

Jsme tolerantnější k záznamu v registru

Protože víme, že v dnešní době je velmi těžké získat peníze, pokud máte nějaký, byť i promlčený záznam v registru dlužníků, jsme připraveni posoudit vaši situaci po svém. Nebudeme se vás ptát na vaše měsíční výdělky, ani chtít nějaké poplatky předem. Budeme žádat jen fotografie vaší nemovitosti, kterou budete za půjčku u nás ručit. Vaši žádost prošetříme, co nejrychleji, možno i do 24 hodin a posoudíme, jestli vám půjčku můžeme poskytnout. Peníze od nás můžete použít po svém, nebudeme se ptát na účel, proč finanční pomoc potřebujete, ani jak jste se do takové nepříjemné situace dostali.

domeček v bublině, ruka

Potřebujete peníze velmi rychle?

Každý se někdy mohl ocitnout v situaci, kdy potřeboval půjčit nějaké peníze, kterých se mu právě nedostávalo. Pokud jste na tom v tuhle chvíli stejně tak, kdy potřebujete vyplatit nějaké exekuce, nevýhodné půjčky nebo nepříjemné dluhy, kontaktujte nás a my vám rádi s penězi pomůžeme. Naše 100% hypotékaje připravena vždy pro ty, kteří chtějí bez zbytečného papírování obdržet finanční obnos na vypořádání nějakého dluhu.

Splácení po dobu až 30 let

Asi vás tíží i myšlenka, jak dlouho budete takovou částku muset splácet a jaké jsou konečné podmínky pro umoření dluhu. Nám splácet můžete podle své potřeby, pokud budete chtít, a také podle vašeho věku, i po menších splátkách, a to až po dobu třiceti let.

Financujeme na všechny typy nemovitostí

Ručit můžete všemi druhy nemovitostí, které vlastníte, nebo se souhlasem jejich vlastníka. Družstevní byty, byty v osobním vlastnictví, chaty, chalupy, rodinné domy i rekreační či restaurační objekty, všechny tyto možnosti jsou v pořádku pro půjčku od nás, pokud budete potřebovat.

Stačí jen doložit fotografie nemovitosti, nejlépe 8 a více kusů (z pohledu zvenku i zevnitř) a máte téměř vyhráno. Vaši žádost prozkoumáme a do 24 hodin jsme schopni vám pomoci potřebným finančním obnosem.