Zboží

Zahradní pergoly mají bohaté využití


Produkty od kvalitního českého výrobce!

Uvažujete-li o příjemném doplňku na vaši zahradu nebo o domečku pro auto, případně o zhotovení hracího koutku pro děti, pak to vše vám zajistí český výrobce, který funguje na trhu již pěknou řádku desítek let! To, že stále funguje znamená, že nabízí a pracuje s velmi kvalitními konstrukcemi, jež vyrábí z plnohodnotného materiálu, o který se přičiní horský smrk. Všechny kovové části, kterými se různé hranoly, latě či mříže spojují, jsou vyrobeny z nerezavějící oceli. Takže s těmito produkty získáte nejen skvělou zástěnu či zahradní pergolu, ale navíc s dlouholetou životností bez nutnosti velké údržby.

pergola u domu

Zahradní pergolu si zamilujete!

Dřevěnou zahradní pergolu můžete postavit jako solitér ve vaší zahradě a vytvořit si tak nový relaxační kout, který bude vaše rodina využívat jako oázu klidu. Maminka si může odběhnout vypít kafíčko pod stinnou stříšku, která nepropustí nepříjemné sluneční paprsky, děti si mohou hrát venku i v dešti a tatínek připraví pro celou rodinu na grilu v zahradním altánu nebo pergole něco chutného k snědku.

Zahradní pergoly mají bohaté využití. Jejich předností je to, že vypadají na zahradě moc pěkně a tvoří příjemný design, jelikož jsou zhotoveny z přírodního smrku a co je dřevěné, to je prostě potěšení pro oči i pro srdce. Dřevo má svoji duši a dýchá čistotou. Navíc si pergolu můžete obestavět dřevěnými plotovými zástěnami a mřížemi, které vás ukryjí před zvídavými zraky sousedů a budete mít tak skvělý klid a pohodu. K dřevěným plůtkům můžete zasadit popínavé rostliny a nemusí to být jen krasavice jako je například fialková vistárie, ale i užitková vinná réva, pakliže k jejímu pěstování máte na své zahradě vhodné podmínky!

převislá vistárie

Montážní návod? Žádný problém!

Ke každé zahradní pergole je dodáván i přehledný montážní návod, a není to nic složitého! Skládačka je hračka a zvládne ji každý i s minimálními praktickými zkušenostmi!