Zábava

Prázdninová zábava

První volba na společnou zábavu prázdninového dne nejen s kamarády, ale i s rodiči, padla na venkovní zážitkovou hru Magická zvířata. Ta se odehrává v rozlehlém parku, se spoustou zákoutí. S pravidly hry jsou všichni účastníci seznámeni až po příchodu do areálu. A tak až na místě se dozvídají, jaké úkoly je v této hře čekají. Jako pomocník při jejich plnění je pro každou skupinu připraven tablet, ve kterém se sledují pokyny. Nejen slovní, ale i zvukové. Další pomůckou je kufřík, který je nápadně podobný tomu z Fantastických zvířat. Hned u prvního zastavení se prokáže, jak pohotově děti reagují. A jak mají, oproti dospělým, mnohem bystřejší postřehy. Hrát mohou všechny děti, které už umí číst. Pokud sebou vezmete menšího kamaráda, určitě mu to někdo přečte. Na hru si vyhraďte celé odpoledne. Určitě budete spokojeni všichni. Jak děti, tak rodiče. 

Zážitková hra Magická zvířata

Druhou volbou, kterou vzhledem k deštivému počasí přivítali i rodiče, je návštěva nového Freestyle parku. Místa, ve kterém se určitě nebude nikdo nudit. Pod vedením zkušených instruktorů si tu mohou jak děti, tak i dospělí, vyzkoušet lyžařské a snowboardové simulátory. Skoky pro lyže a sjezdovku s raily. Trampolínový park je nejnavštěvovanější během celého roku. Salta, s bezpečným dopadem do molitanů, si tu mohou vyzkoušet všechny věkové kategorie. Využít je možné dlouhé trampolínové pásy, které umožňují skoky přes spousty do sebe navazujících molitanových dopadlišť. Součástí areálu je i fittnes. A pokud si budou chtít rodiče odpočinout, mohou se osvěžit v baru.

Rozcvičení

Třetí volbou je společný výlet na kolech. Program celodenního cyklistického klání připraví samotné děti. S plánem tří zastávek na místa, která chtějí navštívit. Asi po dvouhodinové jízdě čeká všechny výletníky první zastavení. Což všichni přivítají. Návštěva zapomenutého zákoutí, se stoletou kapličkou a památní deskou, si všichni rádi prohlédnou. A rovněž využijí čas na malé občerstvení. Druhá zastávka je u největší rozhledny v kraji. A tak, sice unaveni, všichni vystoupají a pokochají se výhledem do kraje. A protože je čas oběda, v blízké hospůdce si dopřejí místní speciality. Závěr cyklovýletu je naplánován na šestnáctou hodinu. A jako odměnu si děti vymyslely návštěvu bazénu. Ve kterém všichni nejen spláchnou prach z cest, ale využijí koupelí ve vířivých vanách. A rodiče služeb místního maséra.