Technika

Pokrok v hodinkách

Technika se den, co den zlepšuje, proto se musíme zajímat o lepší a lepší techniku, která se bude zlepšovat pořád, takže nesmíme být pozadu. Já bych se ráda zaměřila na náramkové hodinky. Mnoho z nás jsme měli klasické ručičkové hodiny, ať už s koženým páskem nebo s nějakým řetízkem. A absolutně nám to stačilo. Nepotřebovali jsme žádné technické pokroky digitální čas na hodinkách, stačil jen čas podle ručiček, a když bylo pozadí za ručičkami třeba s květinami, tak to byl velký pokrok a docela drahý. Tento trend se držel dlouho, všichni za hodinky byli rádi, protože mobily stály hodně peněz. Pak nastal pokrok. 

technika

Postupem času, ale to opravdu až déle, se objevily na scéně tzv. Fitness náramky. Jednu dobu patřily k dražším a jednu dobu k levným hodinkám. Našli jste na nich digitální čas a popřípadě i krokoměr. Jak šel čas, tak se začali objevovat klasické hodinky, které měly také digitální čas, krokoměr, ale i počet ušlých kilometrů nebo měřič spánku. Na hodinkách a objevuje stále více a více funkcí. Tyto hodinky se prodávají dodnes a velice dobře, jelikož nejsou úplně levné, ale jsou o dost levnější než ty nejlepší chytré hodinky, ke kterým se brzy dostaneme. Pak začaly i světově známé značky mobilů vyrábět chytré hodinky. Například Huawei, Samsung, Xiaomi atd. 

No a pak se na trhu objevil obrovský jásot, protože i světová značka Apple začala vytvářet chytré hodinky, které jsou drahé, ale mnoho lidí si je kupuje.  

technika

Apple vyrábí nejen chytré hodinky, ale i MacBooky, IPhone, IPad a mnoho dalšího. Od Apple vlastní mnoho lidí nějaký kousek. Sice jsou dražší, ale je to prostě známá značka. Někomu stačí obyčejný notebook za 8 tisíc, někdo chce MacBooky za 30 tisíc. Já osobně od Apple nemám nic a nějak ho k životu nepotřebuji.  Hodinky od Apple mají mnoho funkcí. Dá se na nich přihlásit na váš bankovní účet a můžete tak přes chytré hodinky platit kartou. Postupně toto zavádějí i další známé firmy a je to velice oblíbená věc. Chytré či Fitness hodinky seženete od pár stovek korun až do několika tisíc. Můžete si vybrat z různých značek, barev a z mnoha dalších věcí, které jsou pro vás důležité, jako je například vydrž baterie, voděodolnost atd. 

Jste vlastníkem takových chytrých hodinek?