Finance

Hypotéka vhodná pro podnikatele – Díky americké hypotéce se můžete dostat z finanční krize nebo rozvinete podnikání!

Podnikáte a potýkáte se s problémy, které neumíte vyřešit? Finanční krize může živnostníka či většího podnikatele postihnout kdykoliv. Jaká pomoc se nabízí?

Hypotéka vhodná pro podnikatele – Díky americké hypotéce se můžete dostat z finanční krize nebo rozvinete podnikání!

Dnes a žádat o půjčku? Zejména tedy pokud se rozhodnete žádat banku, připravte se na delší běh a mějte pevné nervy. Už jste také narazili na problémy a nemůžete si půjčit takový finanční obnos, který potřebujete? Nebo vám nepůjčí vůbec? Řada lidí ale nikomu jinému, než bance nedůvěřuje, je totiž plno nebankovních společností, které vám sice půjčí, ale nehrají tak úplně férově. Nejsou však takové všechny. Produkt, kterému se říká americká nebankovní hypotéka, se ale stává stále populárnějším a to i u nás. Ten sice nabízejí nebankovní společnosti, ale za dobrých podmínek. Navíc se nemusíte obávat schvalování.

hypotéka bez dokládání příjmů

Položit podnikání nebo bojovat?

Americké nebankovní hypotéky jsou zpravidla typem produktu, který je poskytován podnikatelům a živnostníkům. Je jedno, zda jde jen drobným živnostníkem nebo máte větší firmu a snažíte se zachránit své podnikání. Každý, kdo pracuje sám za sebe, se může dostat do potíží a to bohužel velmi snadno. Jenže bez peněz se nic zachránit nedá, nastává tedy otázka, je lepší se ještě snažit nebo to zabalit a skončit? Pokud se vzdát nechcete, zkuste získat právě nebankovní úvěr, se kterým se vám podaří zase rozjet podnikání.

Hypotéka bez dokládání příjmů není omezena podmínkami, nemusíte se bát složitého vyřizování a dokonce ani posuzování příjmů. Můžete už také být dlužníkem z dřívější doby, peníze, které získáte, využijete dále jen na to, na co potřebujete a chcete vy. Je to tedy také bezúčelový úvěr. Tato hypotéka je tak dostupná úplně všem, bez rozdílů. Na co se ale připravit, než o ni zažádáte?

potřebujete půjčit peníze

Tohle si připravte!

O americkou hypotéku zažádáte rychle, posouzení je nezávazné a zdarma. Úroky bývají dost podobné těm v bankách, budete mít i možnost předčasného splacení a to bez dalších podmínek a poplatků. Musíte ale být živnostník či podnikatel, úvěr se pak může poskytnout pouze plnoletým osobám a to se zárukou nemovitosti. Nemovitost, kterou je ručeno, pak nemusí vlastnit přímo žadatel o půjčku, je dovoleno ručení nemovitostí i třetí osobou.

Proces domluvy a schválení je rychlý, bez zbytečných okolků, peníze pak je možné mít na účtu do jednoho dne, doba splácení je uzpůsobena vašim potřebám i výši úvěru. Určitě to tedy stojí za zvážení!