Služby

Počítačová hra se stává realitou

Rádi hrajete počítačové hry a vciťujete se do agenta, který má tajnou misi nebo tvoříte strategické město či zachraňujete osoby v nouzi? každý si tímto obdobím prošel a někteří ho stále prožívají. Není nad pocit nasadit si sluchátka spojit se s kamarády a začít hrát. Mi vám nabízíme zažít hru na živo.

pc hra

Zachraňte kolegu tajného agenta a získejte nejstřeženější dokumenty sovětského svazu. Nebo zachraňte obyvatele města před zabijáckou Samarou. Nabízíme vám jedinečnou možnost si vychutnat hry na živo s kamarády. Přijďte si užít únikové hry exit game https://www.enigmaescape.cz/. Hry jsou určeny pro dva až pět lidí. V nabídce máme dvě základní hry, které se liší svým obsahem, dějem a dobou. Každá hra je jedinečná a něčím specifická. Ať už se budeme bavit o Dvojitém agentovi nebo o samaře.

Samara je vytvořena podle hororového filmu, který se v kinech objevil v letech dva tisíce dva. Není vhodná pro děti mladší deseti let. Je na zvážení rodičů, zda je hra pro jejich ratolesti vhodná. Ve hře jsou lekavé scény a děti by se mohli bát. Tím by pro vás hra skončila předčasně. Děj se odehrává ve městě, kde záhadně umírají lidé. Vaším cílem je zjistit, kdo za tím stojí a proč se tak děje? Zvládnete to včas než vás to taky dostane, Budete na to mít dostatek odvahy?

Druhou hrou je Dvojitý agent, který se odehrává v období KGB a sovětského svazu. Dostáváte se do těžké doby, kde budete řešit zmizení vašeho kolegy. ten se před pár dny dostal k tajným dokumentům s krycím jménem “Hvězda”. Vaším úkolem bude najít kolegy a zjistit co se mu stalo. Dále zajistit dokumenty, aby se dostali do špatných rukou. musíte si však pospíšit, máte v patách KGB a s těma není sranda.

kruh

Neváhejte a užijte si skvělou zábavu s kamarády na živo. Únikovou hru můžete darovat jako zážitkový dárek. Je vhodná k narozeninám, rozlučce se svobodou, firemní večírek nebo školní výlet. Rozhodně nebudete litovat.