Zboží

Plastové obálky a jejich výhody – v čem jsou lepší než ty papírové?

Každý z nás občas něco musí někam odeslat, poštou nebo před kurýrní službu. Ochraňte lépe své zásilky a využívejte spolehlivé obálky. Jaké to jsou?

Plastové obálky a jejich výhody – v čem jsou lepší než ty papírové?

Každý z nás občas využívá služeb pošty či kurýrní služby s cílem někomu něco odeslat. Zvláště pak důležité a osobní dokumenty nebo cokoliv, co obsahuje naše soukromé a citlivé údaje, bychom měli pečlivě chránit, když je předáváme do rukou třetí a cizí osobě. Běžné papírové obálky se ale dají velmi snadno poškodit, ať už úmyslně nebo omylem – stát se zkrátka může cokoliv. Chcete ochránit své zásilky a přejete si, aby vždycky všechno, co posíláte dorazilo do cíle v pořádku? Pak vyzkoušejte místo papírových obálek využít i ty plastové.

pexels-photo-262028

A jaké jsou výhody plastových obálek?

Oproti těm papírovým jsou plastové obálky Samolepiciobalky mnohem odolnější. Obsah v nich nemůže navlhnout ani se nijak ušpinit, vodotěsnost je jedna z jejich nejlepších vlastností, nikdy nevíte, jakou cestu zásilka bude muset urazit, než dojde ke svému příjemci, zvláště pak pokud posíláte něco do zahraničí, musíte počítat s delší cestou a nástrahy čekají všude. Jsou také velmi lehké, takže váha obalu – tedy obálky neovlivní váhu celé zásilky a tím se dají ušetřit peníze spojené s poštovným.

Jsou také levné, mají nízkou pořizovací cenu – opět tedy můžete ušetřit. Dají se spolehlivě uzavřít a jsou neprůhledné, takže nikdo neuvidí, co přesně posíláte. Máte tak zajištěnou stoprocentní ochranu.

note-1416386

Co všechno v nich můžete posílat?

Pokud se vám zdá, že dají plastové obálky využít pouze k odesílání papírů, dokumentů či jiných tiskovin, tak to se pletete. Do obálek můžete dát i jiné drobnější předměty, skvěle se hodí zejména pro odesílání oděvů a jiných měkkých předmětů, které mají nízkou váhu a nejsou křehké. Obálky se vyrábějí v nejrůznějších velikostech, od těch nejmenších až po ty větší velikosti. Vejde se do nich tak prakticky cokoliv, samozřejmě s ohledem na to, že jde stále jen o obálku.

Hodit se vám ale mohou i v domácnosti na uchovávání nejrůznějších důležitých dokumentů a dokladů a také účtenek ke zboží. Výhodné tak jsou v každém případě.