Zboží

Kouzelníkem na plný úvazek

Povolání, životní styl, úděl jednoho člověka, který miluje magii a je do ní ponořený tak, že už nikdy z tohoto vlaku nevystoupí. Kouzelník je osoba tajemná, tajuplná ale také radostná a veselá, protože často přináší krásné zážitky dětem, když je přijde potěšit na jejich oslavu narozenin. Je to povolání i zaměstnání, ale také skvělý životní trend. Já už znám odpověď na otázku, jak být svůj, když se dobře v tomto stylu a v tomto těle, právě kouzelníka, cítím jako doma.
Každý člověk má v sobě kousek záliby v kouzlech. Lidi to baví, protože si to neumějí vysvětlit. Nechápou, jak to všechno bylo provedené a proto je pokaždé oslní, když vidí magii. Jsou unešení tajemnem a jenom nevěřícně koukají, což je častý obrázek člověka, který nechápe, co se stalo.

karty

Patří do světa dětí i dospělých

Děti dokáže rozveselit a pobavit. Co je lepšího než kouzelník v přímém přenosu? Rozhodně patří v dnešní době k událostem, které můžete také prožít, velice snadno a lehce. Stačí si jej pozvat a máte o zábavu postaráno.

Pro jaké události se hodí tajemná magie?

1. Svatba – odpolední či podvečerní čas můžete strávit v rukou veselé magie, která vás upoutá a překvapí a rozebere i spící svatebčany. Zaujme, upoutá pozornost a oživí celou událost. Svatby jsou báječným místem, kam můžete kouzelníka zavolat, abyste si ještě více celý den užili a vzpomínali na něj ještě dlouho poté, těmi nejlepšími vzpomínkami.

2. Oslava narozenin – Jak pro děti, tak i pro dospělé je připravený plnohodnotný program. Děti si mohou užít také tvoření z balónků, které vždy končí velkou zábavou a smíchem.

3. Firemní večírky – Chcete zpestřit obyčejný firemní večírek? Pak jej proměňte rázem v událost, na které nebude chtít nikdo ze zaměstnanců chybět.

4. Ostatní akce a události – Třeba i městského typu. Různé slavnosti, vystoupení dětí nebo dospělých. Jako doprovodný program tím každého potěšíte a překvapíte.

kouzla

Pro děti – děti milují podobné akce a proto je to pro ně velká zábava. Mohou zažít také modelování balónků, což je moderní a populární. Na přání lze vymodelovat různá zvířátka, ale také další tvary a postavičky. Děti si to zkrátka naplno užijí.
Pro dospělé – máme připravené triky, které se odehrají přímo v rukách diváků.
Moderování – jakékoliv akce, večírku, kulturní události či mnohých dalších oslav. Improvizace, mluvené slovo, skvělá technika řeči a mluvený projev, to vše zahrnuje moderování.