Láska

Ke vztahu vždy patří

Každý si definici lásky představujeme jinak. Ale co vlastně ta láska vůbec znamená? Komu je určena? A je to opravdu tak důležitá vlastnost? Ano, láska mezi lidmi, přírodou a zvířaty je důležitá. Bez lásky by to nebylo ono. Lidé by se nenáviděli a na světě by panoval smutek a strach. To přeci nechceme. 

láska

Jak poznáme lásku? 

Už jste někdy měli chvění v těle? Někdo to nazývá motýly v břiše. Takový pocit nezažijete jen tak u každého, ale u vaší pravé lásky. Máte po boku partnera, pro kterého by jste udělali cokoliv na světě? Nemůžete bez něho být, jste smutní kdy se celý den nevidíte, nebo klidně i měsíc a trhá vám to srdce a už se nemůžete dočkat až budete konečně zase spolu v objeti? Hned jak partnera uvidíte, v očích máte slzí neskutečného štěstí a srdce vám bije tak rychle že ho slyšíte? Není jeden jediný den kdy by jste na něj nepřestala myslet a stále do kola si kladete otázku,  proč vám vlastně chybí a že ho opravdu, neskutečně milujete.  Tomu se dá říkat LÁSKA. Láska, která nás opravdu pohltí a je těžké se jí zbavit. Proto odpouštíme a dáváme druhé šance. Protože prostě Milujeme.

pes

Lásku nemusíme cítit pouze k lidem, ale i k přírodě nebo k zvířatům. 

Máte doma čtyřnohého, nebo dvounohého mazlíčka. Ten vaši lásku taky u Vita. Akorát jak je nám známo, tak zvířata umí vyjádřit lásku i velkou pasekou :D. Třeba takový rozkousaný polštář nebo nepořádek v bytě. Je mu neskutečně smutno když sním nejsme a musí se. Ale jak mile začnout drnčet klíče v zámku a vy jen otevřete dveře, tak se může štěstím zbláznit a začne kolem vás poskakovat, olizovat a tulit se. Zvířata jsou taky velmi citlivé stvoření, dávejte i jim lásku najevo. Vždyť pes je nejlepší přítel člověka. A proto si to zaslouží ,ale i další zvířata. Spousta lidí má i kočky, které má třeba doma, protože je spousty plemen. Taky nezapomínejte na vaše mazlíčky v terárii. A veškeré vaše mazlíčky. Malé pohlazení, tulení se na gauči je pro ně příjemné a vědí že tu jste opravdu pro ně.