Láska

Znaky, podle kterých poznáte že se mu líbíte

Váháte, zda ho pozvat na schůzku? Chcete se nenápadně zeptat, ale nemáte odvahu? Nevadí! V tomto článků vám přináším pár nejčastějších znaků, podle kterých lze poznat, že na vás myslí jako na přitažlivou a sympatickou ženu. Na nic nečekejte a podívejte se, jestli ho pozvat na rande nebo si za cíl raději najít někoho jiného.Prsty se srdíčkem

Úsměvy a zase úsměvy

Ve vaší blízkosti se prostě nemůže bránit úsměvu. Kdykoli se vaše pohledy střetnou, usmívá se a je rád, když mu ho oplatíte. Nebojte se a zkuste to příště až ho potkáte, za to nic nedáte.

Oční kontakt

Dívá se vám upřeně do očí a se zájmem poslouchá všechno co říkáte? Pak je velká šance, že se mu opravdu líbíte a váží si vás. Jak se říká, oči jsou okna do duše, není tedy těžké pochopit proč to tak je.

Je roztržitý

Je ve vaší přítomnosti nervózní a nešikovný? Nemůže se soustředit a myšlenkami je u vás. Takže pokud ho uvidíte upustit šanon s papíry, polít si džíny nebo zakopnout při konverzaci s vámi, můžete si být jisté, že si na vás myslí.

Co se škádlívá to se rádo mívá

Netřeba cokoli dodávat, význam je zcela jasný. Dělá-li si z vás občas legraci nebo vás tak trochu „trápí“ chce vám tímto trochu nešikovným způsobem dát najevo, že k vám něco cítí. Nemyslete si, že by to všechno bylo naschvál, někteří muži jednoduše neví, jak projevit své city.

Žárlivost

Když se náhodou zmíníte o jistém kamarádovi či známém, ztuhne mu úsměv ve tváři. Možná se i nezištně vyptává a snaží se přijít na to o koho se jedná. Není mu příjemné slyšet, že má potencionálního soka. Jestli se vám tedy líbí, zkuste omezit konverzace o přátelích opačného pohlaví. Pro jeho dobro…Zamilovaný pár

Řeč těla

Pozorně si všimněte, jak ve vaší blízkosti pracuje s tělem. Je dokázáno, že pokud k vám muž chová city, bude například stát s nohama do V. Tím podvědomě dává najevo, že mu nevadí vaše přítomnost a cítí se s vámi v bezpečí. Může také hledat záminku, aby se vás letmo dotkl či vás prsty „šťouchne“ do tváře. Dalším znakem jsou rozšířené zorničky, růžové tváře a zpocené dlaně.