Zboží

Servis vířivé vany se vyplatí

Úplně na počátku, když zatoužíme si vířivou vanu pořídit, tak je dobré se neunáhlit a v klidu popřemýšlet, jakou funkci od ní očekáváme, kdo ji bude používat a také jak často, aby to nenarušovalo chod domácnosti. Poté se vyřeší prostor, kam ji umístíme. Takže v podstatě jsou zásadní tyto otázky – jak má být velká, co od ní očekáváme, jak má vypadat, k čemu nám vůbec bude a kam ji umístíme. Podle toho se můžeme dále poradit s prodejci a tu naši finální volbu dále zkonzultovat. Po zakoupení by bylo opravdu nejvhodnější kontaktovat odborníky servisu na vířivou vanu, aby ji profesionálně zprovoznili a my se zároveň proškolili, jak na správnou údržbu.

koupel

Dokonalá domácí masáž

Teplá voda prosycená vzduchem je ideální pomocník při rozšiřování žil a cév. Krásně prokrvuje naše tělo a zároveň prokysličuje celý organismus. Pokud si do vody přidáme trochu vonné esence nebo mořské soli, tak jen tělu dopřejeme další nadstandard, který mu samozřejmě po zdravotní stránce jen prospěje. Látková přeměna funguje naprosto skvěle a tělo je naprosto spokojené. Kůže se začíná aktivovat a klouby a svaly se nádherně pod vlivem bublinek uvolní. Tím se samozřejmě uvolňuje stres, který jsme si přinesli domů ze zaměstnání. Je totiž zvláštní, jak se naše tělo přizpůsobí a začne pracovat. Prakticky odvádí z těla škodlivé látky a rychle na jejich místo nabírá nové, zdraví prospěšné. Mozek vyplavuje endorfiny, což se preferuje jako hormon štěstí a spokojenosti. Inu a to rozhodně nemá vliv jen a pouze na nás jako jedince, ale skrze nás se to šíří i na blízké osoby, se kterými se budeme setkávat.

lodní vířívka

Relax s přáteli

Domácí vířivka může poskytnout ještě daleko více, než se zdá. Pokud máme setkání nebo nějakou párty s přáteli, tak si můžeme podle velikosti vířivky dopřát skutečnou zábavu a to i s občerstvením. K tomu ale potřebujeme správnou údržbu vody, kdy za použití bazénové chemie si můžeme užít skutečně čistě křišťálovou vodu. Malé wellness můžeme doplnit ještě dalšími doplňky jako je sauna nebo si protáhnout tělo v bazénu.