Zboží

Nabízíme dětské kočárky od značky Riko brano!

Nabízíme velice kvalitní a krásné kočárky Riko brano. Tato značka kočárků je specifická například tím, že má antishockový systém, což znamená, že tento systém vyrovnává a tlumí nárazy, tudíž když se s tímto kočárkem dostanete například na tvrdší terén, například na skály, ochrání tento systém vaše miminko před případným úrazem. Dále má také pohyblivá kola, která se otáčejí dokola na všechny strany, podle vašich potřeb. Také se dá kočárek poměrně jednoduše složit a zase rozložit. Madlo, kterého se držíte když dítě vozíte je pohyblivé, stačí zmáčknout tlačítko na obou dvou stranách a máte na výběr mezi 3 variantami, buď je madlo nahoře, ve středu, nebo dokonce dole, podle vašich potřeb!

kočárek starší model

Dále je součástí docela prostorná a velká a taky krásná autosedačka různých barev. na výběr máte například mezi růžovou, šedou, bílou, červeno-černou, fialovo-černou a modro-černou a zeleno-černou. Dále pak taška na různé potřeby jako je například (flaška, kapesníky, plínky, atd..), která na madle drží pomocí 2 plastových karabin. K dispozici máte také moskytiéru proti hmyzu. Ta je dostatečně veliká. Také dostatečně prostorná pláštěnka, která vaše miminko ochrání před deštěm a případným promoknutím. ve středu vršku sedačky je také zip který můžete rozepnout, když chcete, aby vaše miminko mělo více prostoru k tomu koukat se okolo sebe.

kočárek-kresba

Stačí rozepnout tuto část, a navíc je vnitřek krytí také síťovaný, takže nemůže do kočárku vlítnout žádný hmyz ani takto z vrchu a vaše miminko třeba poštípat. je to supr věc k tomu, aby se vaše miminko mohlo dívat nad sebe, aniž byste sklopili sedačku a vaše miminko tak něco mohlo poštípat. Nicméně pokud je potřeba, i vršek sedačky jde samozřejmě sklopit. Pomocí otočného kolečka můžete miminko případně nadzvednout, když by chtělo případně sedět. Na výběr nemáte jen tuto sedačku ale také druhou variantu. Ta je ale spíš pouze na sezení dítěte, tudíž už pro starší dítě, než je novorozenec. Ceny našich kočárků se pohybují od 7 000 do cca 18 000.Tak neváhejte a mrkněte se sami!