Lifestyle

Módní policie

Již je to 8 let, co nás opustit první český prezident, který byl považován za jednoho z těch nejlepších. Ano, hovoříme tady o Václavu Havlovi. Velká spousta lidí na něj dnes vzpomíná a shoduje se v tom, že jeho hlas v české společnosti prostě chybí. K uctění jeho památky každým rokem probíhá satirická akce s krátkými kalhotami, která připomíná jeho jmenování Československým prezidentem, kde si na sebe vzal právě krátké kalhoty, které by dnes módní policie nerozdýchala.
mapa čr
Pana Havla by jistě potěšilo, kdyby v tomto stylu chodila v dnešní době půlka Prahy. Při vzpomínce, na příliš krátké kalhoty se bavil sám pan Havel, který si uměl udělat srandu sám ze sebe. Nutno podotknout, že někteří lidé něco takového vůbec neumí. Možná něco takového schází i na dnešní politické scéně.
Iniciativa, která byla nazvána Krátké kalhoty, se zrodila na sociální síti, kterou dnes využívá každý z nás. Ano, jedná se o síť, zvanou Facebook. Názory se na tuto akci ale různí. Někteří ji vítají a někteří zase tvrdí, že se jedná o něco zvláštního. Za pozornost jistě stojí to, že se do této akce zapojují občané generacemi, jak nám ukazují fotografie iniciativy.
Rozhodně lze říci, že je Václav Havel jeden z největších Čechů a je potřeba, aby na jeho odkaz nebylo v žádném případě zapomenuto.
Módní policie by ale určitě radost z nošení tohoto typu kalhot každý den nebo na důležité akce neměla.
čekající muž
Módní policii dnes můžeme potkat všude. Na spoustě galavečerů či plesech. Mnohdy vlastně ani nepoznáte, že se o módní policii jedná. Umí být totiž velmi nenápadná a také tichá. Později se můžete ale na internetu dozvědět, že jste se stali jejich obětmi, aniž byste o tom věděli.
Poté už záleží jen na vás, jak s tímto naložíte. Buď si půjdete za svým a budete nosit to, co se vám bude líbit, nebo se rozhodnete přizpůsobit trendům dnešní doby a budete podle jiných IN.