Zboží

Mašinka Tomáš, celebrita mezi pohádkovými postavičkami


Každý rodič touží po jediném – aby jeho dítě bylo šťastné. Není tak divu, že se všichni snaží koupit dětem vše, po čem jejich srdce touží.
To, co děti ovlivňuje v jejich výběru, jsou především pohádkové postavičky a dětské celebrity. Přitom každá generace má svoje idoly, které prostě nesmí chybět v žádné domácnosti, ve které bydlí děti.černá lokomotiva
V současné době hýbe dětským trhem Mašinka Tomáš a veškeré výrobky s postavičkou spojené. Pro ty z vás, kteří tuhle postavičku neznáte, máme malou charakteristiku. Jedná se o parní lokomotivu, s velkýma očima, úsměvem a lidskými vlastnostmi, které prožívá se svými kamarády mnohá dobrodružství – především ze železničního prostředí.
Cílovou skupinou této pohádky jsou především děti od tří do osmi let, nicméně zalíbení v leckterých příhodách naleznou i starší děti. Pokud i vy máte doma takového malého nadšence, jistě vám nechybí doma řada hraček právě https://www.top-armyshop.cz/batohy s touto tématikou.lokomotiva na dráze
Předškoláci a mladší školáci ocení především batohy a aktovky s ergonomicky tvarovanými zády a potiskem Mašinky Tomáše https://www.masinka-tomas.cz. Tašky mají řadu podob. K dostání jsou v podobě klasický vaků, které může dítě využít nejen na oblečení do tělocviku, ale i k běžnému nošení. Na výběr jsou taktéž batohy jak na jeden, tak na dva popruhy. Záleží, zda máte v plánu batoh používat jako školní aktovku, nebo jako příležitostný batůžek. Školáci také ocení pouzdra na pastelky. Na výběr máte jak z klasicky „jednopatrových“, „dvoupatrových“, nebo kulatých pouzder.
Mladší děti pak jistě ocení dřevěné mašinky, nebo rovnou celé koleje, které je možné libovolně skládat do ucelených drah. Výhodou je nespočetné množstvívariací pro hru. Tyto dráhy nejenže podněcují kreativitu, ale rozvíjí i logické myšlení a motoriku. V žádném dětském pokojíku nesmí chybět ani například plakát s touto oblíbenou postavičkou, deska nebo knížka.