Služby

Dostaňte se na první stránky vyhledávačů

Každý odborník, který se zabývá SEO má za hlavní cíl dostat webovou stránku co nejvýše ve výsledcích vyhledávání, ideálně na první místo. Pamatujte na to, že takovou věc nelze zaručit. Pokud vám agentura nebo freelancer slíbí, že se během chvíle dostanete na první pozici, nevěřte mu a rychle utíkejte pryč. Takoví jsou většinou hodně neprofesionální a chtějí z vás jen vytáhnout peníze.

SEO marketing odborník

Rychle to nejde

Podíváte-li se někdy na první stranu výsledků, můžete si všimnout jedné zajímavé věci. Prakticky nikdy tam nenajdete nové stránky. Vždy jde o adresy, které mají bohatou historii a fungují roky. Pro roboty i uživatele patří zavedené weby mezi spolehlivější a důvěryhodnější než nováčci. Z toho plyne jednoduché řešení. Přidávejte kvalitní obsah a nečekejte zázraky. K úspěchu vedou roky práce a právě ty dokáže Google ocenit. Žádná zkratka neexistuje.

Aspekty SEO strategie

Jděte správnou cestou

Ujít sice musíte dlouhou cestu, ale existují osvědčené prakticky, díky kterým vše můžete trochu popostrčit. Většina z nich není nijak složitá, ale k vysoké efektivitě a úspěchu vedou jen v případě, že je všechny propojíte. Na tuto práci je nejlepší marketingová agentura. SEO optimalizace ceník se může hodně lišit a vždy záleží na tom, kolik práce a času vše zabere. Podívejme se na zaručené tipy:

  • dávejte klíčová slova do URL, nadpisu a prvního odstavce,

  • ke klíčovým slovům vytvořte kvalitní obsah,

  • vybudujte silný interní i externí linkbuilding (zpětné odkazy),

  • vyplňujte meta popisy a pište kvalitní titulky (zvyšují relevanci obsahu).

Co budete potřebovat?

Nezáleží na tom, zda začínáte, anebo již máte existující stránky. Jako první si udělejte analýzu klíčových slov. Ta vás může hodně posunout, pokud si správně využijete. Možná teď máte pocit, že je to nesplnitelný cíl, ale rozhodně není. Stačí, když budete pracovat poctivě a chytře. Koneckonců tak to funguje vždycky. Kontaktujte marketingovou agenturu, domluvte si schůzku a začněte na svém snu aktivně pracovat.