Zboží

Co vás na stěhování může nejvíc potrápit

Sousedé a další obyvatelé našeho domu – ti mohou být pro někoho větším traumatem, než přenášení věcí a vybalování z krabic. Čím méně dotěrných zvědavců, tím méně stresu, proto naplánujte termín stěhování v Mladé Boleslavi na některý z pracovních dnů, a pokud to jde a stěhovací firma vám vyhoví, je možné začít s přenášením břemen v pozdních večerních hodinách, např. mezi 20. a 22. hodinou a podniknout stěhování přes noc, samozřejmě s ohledem na dodržování nočního klidu v bytových domech.

Mladá Boleslav

Nemáme kde zaparkovat – počet automobilů se v České republice zvýšil za posledních padesát let několikanásobně. Senioři, kteří pamatují šedesátá léta minulého století, by vám jistě potvrdili, jak poklidná doba to byla i díky velmi omezenému provozu na silnicích. Všechny ta auta ale musí někde zaparkovat a tak se klidně může stát, že stěhováci nebudou mít před vaším domem kde zastavit. Pamatujte na to a oslovte patřičné úředníky vašeho magistrátu, aby vám zajistili parkovací výjimku. Samozřejmě za poplatek.

stěhování krabic

Nejde rozebrat ta skříň – některé kousky nábytku, hlavně ty menší, zvládnete demontovat během pár desítek minut, aniž byste u toho sprostě nadávali a podrobovali svévolné kritice jeho výrobce, ovšem může se stát, že u vysokých šatních skříní, manželských postelí či psacích stolů narazíte na závažný problém, který hrozí poškozením jednotlivých dílů. Ještě horší bývají vestavby zhotovené na míru, které chcete přestěhovat a upravit dle aktuální situace např. přířezem. Tehdy se vyplácí oslovit stěhovací firmu, která má tyto činnosti v popisu práce, a zároveň je pro případ neočekávaných karambolů pojištěna.

Velké a těžké věci – dá se předpokládat, že kulturista v rámci tréninku nebude poptávat stěhovací služby, a bude se těšit, jak si zpestří tréninkové dávky. Všichni ale nejsou kulturisté a i když mnoho lidí aktivně sportuje, nemusí jít o sporty vyloženě silové. Pamatujte na to, že nadměrná zátěž vás může dostat až na operační sál a tak zbytečně neriskujte a svěřte ty těžké kousky profesionálům.