Zboží

Bazén potřebuje péči během celého léta

Každý, kdo má možnost a vlastní dům, tak by si měl dobře rozmyslet, zda si koupit bazén, či nikoliv. V dnešní době stoupá cena jak vody, tak elektřiny a každý by si měl dvakrát tuto možnost rozmyslet. Další věcí je, že v mnoha vesnicích, ba i městech se zakazuje napouštění bazénů, protože je velké sucho. Ovšem pokud Vás i toto neodradí, tak si pište, že pokud koupíte bazén, tak budete mít práci během celého léta. Budete muset neustále čistit bazén síťkou proti hmyzu, měnit filtry a starat se o kompletní chemické ošetření. Ovšem pokud máte děti, tak se nedá nic dělat a můžete se do všeho pustit, protože pokud ho nekoupíte, tak nebudete mít pokoj.

chlor šok

Pokud bazén koupíte a prodejce Vám neřekne, že u bazénu není příslušenství, tak neváhejte a obraťte se na prodejce Chlorito. Ten Vám nabídne veškeré vybavení, co se týká bazénů a vířivek, a to za velice přijatelné ceny. Velkou peckou, co nyní letí je bezpochyby chlor šok od Chlorito, který je velice efektivní a dokáže navýšit koncentraci aktivního chloru v bazénové vodě. Samozřejmostí je, že zde koupíte i ostatní chemii na ošetření vody a další věci, které budete bezpochyby potřebovat. Je totiž lepší koupit všechno naráz, než postupně jednu věc po druhé.

chlor šok

Mimo chemii do bazénu se můžete těšit i na další výrobky, které budete potřebovat. Mezi ně se řadí bazénová hadice, plovák, solární plachty, stabilizátory vody, schůdky do bazénu, ale i solární ohřev. Veškeré zboží je ve vysoké kvalitě a je od certifikovaných dodavatelů. Navíc má tato společnost dlouholeté zkušenosti, a to jak ve vodohospodářství, tak ve veřejných koupalištích. Těšit se můžete také na slevy během roku a na zboží, které je vždy skladem.

Jestliže Vás tedy Vaše děti letos přemluvili na bazén, tak neváhejte a objednejte si všechno zboží naráz. Nebudete litovat a ušetříte nemalé peníze za slevy a akce.