Služby

3D tisk

Oblíbená technologie

Když potřebujeme vyrobit určitý předmět, tak musíme zvolit vhodnou metodu výroby, aby výsledný předmět měl požadované vlastnosti a vše bylo za výhodnou cenu, protože jistě při výrobě třeba celé série nechcete utratit zbytečně moc peněz. S takovou by za chvíli naše firma mohla zkrachovat, protože je samozřejmě potřeba na výrobě vydělat. Už dávno neplatí, že třeba v autech je většina součástek z kovu, protože takový plastový nárazník nezrezne, a navíc je o dost lehčí.

3D míček

Plast má rozhodně jisté výhody a mnohdy je levnější, takže je pochopitelné, že se používá u velkého množství součástek. Mnohdy není zásadní problém v životnosti, takže není důvod se plastů obávat. Samozřejmě se dají i obrábět, ovšem další možností je 3D tisk, který se využívá i pro náročné součástky. Vrstva plastu je nanášena ve velmi malé vrstvě, a navíc je tryska řízená elektronicky, takže některé stroje dosahují skvělé přesnosti.

Výroba od firmy

Ne každý má vhodnou tiskárnu, aby si na ni mohl vytisknout to, co potřebuje. Nemusíme se tím vůbec trápit, protože tuto práci můžeme nechat na 3D tisku Ostrava. Ten má potřebné stroje i vybavení, takže není pro něj problém vyrábět všemožné předměty. Pracují zde odborníci, kteří se v tisku opravdu vyznají, takže všechno přesně nastaví, aby tiskárna věděla, jaké teploty má udržovat, jakou rychlostí tisknout a tak dále, aby bylo dosaženo dobrého výsledku.

3D tisk

Záleží také na tom, jestli máte 3D model. Pokud jste třeba firma a potřebujete vyrobit nějakou menší sérii, tak stačí k objednávce připojit tento model. Jsou však i lidé, kteří mají jenom představu, že by chtěli třeba hokejový pohár. V takovém případě stačí sdělit svou představu a společnost už se postará o vytvoření modelu a kompletní výtisk. Cena za tohle všechno se odvíjí od konkrétní zakázky, a proto se můžete zeptat přímo firmy.